Twoja sesja aktu.

 

Kobieca Sesja Szczecin

Nie jesteś pewna jak wygląda sesja ? Nic nie ryzykujesz. Po prostu zadzwoń lub napisz maila. Umówimy się w dogodnym dla Ciebie miejscu i omówimy wszystkie szczegóły sesji. Zapytamy jaki efekt końcowy chcesz uzyskać i powiemy co możemy dla Ciebie przegotować. Dobierzemy termin i miejsce sesji, dogodny dla Ciebie.

Co dalej ?

Po wejściu do apartamentu porozmawiamy i pokażemy wszystko. Pozwolimy oswoić się z nowym miejscem. Zawsze zaczynamy od sesji portretowej, co pozwala lepiej poznać ekipę pracującą przy sesji zdjęciowej aktu.

W trakce sesji cierpliwie przejdziemy do uzgodnionych elementów zdjęć, pomożemy pozować, podpowiemy na co zwrócić uwagę. Postaramy się wydobyć Twoją naturę, tak aby najlepiej była widoczna na zdjęciach.

W trakcie sesji gwarantujemy całkowitą prywatność. Zapewniamy, że nie będzie nikogo więcej oprócz fotografa i wizażystki. Zdjęcia nigdzie nie będą publikowane. Zobowiązuje nas do tego wcześniej podpisana umowa na piśmie.

W trakcie sesji zdjęciowej możesz zadawać pytania, pytać o wszystko co jest dla Ciebie niezrozumiałe. Zabierz ulubioną płytę z muzyką, ona na pewno pomoże.

Zabierz ze sobą swój ulubiony szlafrok. To ważne, abyś na sesji czuła się komfortowo i spokojnie. Tylko tak możemy zapewnić, że zamierzony efekt zostanie osiągnięty. W każdej chwili możesz powiedzieć "STOP" . Uszanujemy to i nie będziemy się narzucać, po prostu zakończymy sesję.

Zdjęcia:

Wybrane przez nas ujęcia poddajemy obróbce w programach edycyjnych. Usuwamy wszystkie nie dosiągnięcia. Staramy się zrobić zdjęcie, które w najlepszy sposób będzie pokazywało Ciebie. Nie zniekształcamy jednak proporcji ciała czy twarzy. Wszystko musi wyglądać naturalnie i świeżo. Zdjecia przekazujemy w ciągu 7 dni od daty sesji. Nie rościmy sobie żadnych praw do zdjeć.

Jak przygotować się do sesji ?

  • Kilka dni przed sesją wykonaj peeling całego ciała.
  • Nie noś obcisłej bielizny w dniu sesji.
  • Nie korzystaj z solarium czy kąpieli słonecznych na kilka dni przed sesją.
  • Na sesję przyjdź bez makijażu.
  • Zabierz swój ulubiony szlafrok, lub duży ręcznik kompielowy.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami, rozwiejemy wszystkie Twoje obawy.

 

Organizacyjnie:

Orentacyjna cena sesji aktu wynosi: 900 zł. i trwa około 6 godzin.

Cena może się zmienić wraz z Twoimi wymaganiami dotyczącymi miejsca, zakresu, upodobań.

W sesji aktu może uczestniczyć Twój mąż, partner, przyjaciółka.

Sesję organizujemy a apartamencie hotelowym.

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Nie publikujemy zdjęć wykonanych w trakcie naszej sesji w internecie. Nie udostępniamy osobom trzecim.

Zawsze postępujemy zgodnie z zawartą mową uzgodnioną dwustronnie i podpisaną przed sesją zdjęciową.

Zapraszamy.

 

Zapraszam do kontaktu:

telefon: 506 762 767

kontakt@fotomigawka.pl

www.aktfoto.pl