Fotograf kobiecy, Fotograf aktu, Akt kobiecy fotograf

 

Pasjonując się fotografią, staram się stawiać naturalność i prawdziwość moich fotograficznych kadrów, bez względu na to, czy fotografuje przyrodę, czy ludzi.

20 lat doświadczenia pozwala prowadzić z powodzeniem kursy fotografii, sesje zdjęciowe, fotografię ślubną.

W mojej ofercie natraficie na wszystkie rodzaje fotografii. Pracuję z powodzeniem w studio jak i w plenerze wykorzystując każdy rodzaj światła, tak aby z powodzeniem tworzyć oryginalne fotografie malowane światłem.

Dzięku temu z powodzeniem mogę podjąć się najtrudniejszej z form fotografii, czyli sesji aktu. Potrafię pokazać nagie ciało bez wulgaryzmu i śmieszności. Dzieki odpowiednim ustawieniu światła mogę pokazać piękno kobiecego ciała owiane nutką niedopowiedzenia, która porusza wyobraźnię i pokazując i odkrewając kobiece tajemnice.

Podejmę się wykonania sesji kobiecych w domowym zaciszu lub w oryginalnym apartamencie. Wszystko po to, aby zostawić Tobie jedyną w swoim rodzaju pamiątkę w postaci niesamowitych i tajemniczych fotografii.

Dzięki temu, że również jestem coachem personalnym w trakcie takich sesji odkrywam Twoje kobiece tajemnice poprzez szczerą rozmowę i luźną atmoswerę, która jest potrzebna do przeprowadzenia naszej sesji zdjęciowej.

Sensualna kobieca sesja zdjeciowa jest niepowtarzalną okazją na odkrycie swoich tajemnic, sekretów i obaw, które przeszkadzają Ci w dniu codziennym.

Sesja zdjeciowa z coachem pozwala na odkrycie swoich tajemnic nie tylko przed obiektywem.

Jeśli zdecydujecie się na współpracę ze mną, daję Wam słowo, że dołożę wszelkich starań, by wykonać dla Was artystycznie sensualne zdjęcia.

Jak tego dokonam? Tylko z Waszym udziałem.

Moje sesje zdjęciowe to wyjątkowe kadry, które pozostają pamiątką na długie lata. Wiem, jak trudno jest o zaufanie do obcej osoby. Dlatego nie działamy w pośpiechu. Powoli poprzez rozmowę, dbająć o Twoją prywatną przestrzeń rozpoczynamy sesję coachingową połączoną z jedyną w swoim rodzaju sesją zdjęciową.

Dlatego z pewnością warto znaleźć czas, by umówić się na taką sesję. Dobrze wykonane fotografie, na których zostały uchwycone prawdziwe emocje oraz naturalność, to podstawa doskonałej artystycznej fotografii.

Do takich zdjęć – pełnych szczerych emocji i naturalnych – będziecie z pewnością wracać przez długie lata, a ponadto będą one niesamowitą pamiątką i cennym wspomnieniem.

Zapraszam na kobiece sesje zdjeciowe. Sprawdź siebie i zobacz jakie osiągniemy efekty.